Projekty budynków gospodarczych Projekty budynków gospodarczych to nasza specjalność. Każdy garaż a nawet stajnie, jeśli sobie tego życzysz możemy, jak za sprawą dotknięcia czarodziejską różdżką zamienić w budynek gospodarczy. Nowością w puli projektów budynków gospodarczych są ogrodowe kuchnie letnie.


BUDYNKI GOSPODARCZE

do 20m2
od 20m2 do 40m2
powyżej 40m2

WYSZUKIWANIE

  • Nazwa:

  • Pow. od:

  • Pow. do:

  • Kategoria:


KONTAKT

PRO ARTE s.c.
44-240 Żory ul. Kościuszki 29
tel. (32) 43-50-829
tel. 502 575 920,
e-mail: info@pro-arte.pl

PROJEKTY DOMÓW

Domy letniskowe
Małe domy całoroczne
Domy parterowe
Domy z poddaszem

PROJEKTY GARAŻY

Garaże 1 stanowiskowe
Garaże 2 stanowiskowe
Garaże 3 stanowiskowe
Garaże 4 stanowiskowe
Garaże 6 stanowiskowe
Garaże bliźniaki
Garaże z grillem
Garaże dla busa
Garaże z poddaszem
Garaże podpiwniczone
Garaże z sanitariatem
Garaże z wiatą

Kuchnie letnie - budynki gospodarcze XXI wieku


Zupełnie nową jakością w dziedzinie architektury oraz sposobu życia są nasze projekty ogrodowych kuchni letnich. Są to budynki gospodarcze powiększone o biesiadziska, zaplecze sanitarne i wypoczynkowe. W największym skrócie kuchnie letnie służą zbliżaniu ludzi. To miejsce wypoczynku oraz świętowania. Kuchnia letnia jest alternatywą dla werandy, salonu, altany, grilla. W kuchni letniej przyrządzisz dowolne potrawy o każdej porze dnia i nocy, tuż obok w biesiadzisku w najlepszej atmosferze i doborowym towarzystwie możecie celebrować każde spotkanie.

Bliskość świeżego powietrza, wolny dostęp do ogródka warzywnego i zieleni sprawia, że projekty kuchni letniej to propozycja osób dla kochających wypoczynek na świeżym powietrzu, oraz życie w zgodzie z naturą.

facebook